• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacPaint Bitmap Image Apple

Co to jest plik MAC?

Grafika bitmapowa stworzona przez MacPaint dla Macintosha, jednego z pierwszych programów malarskich dla komputerów Macintosh. Obsługuje tylko czarno-białą grafikę, ponieważ oryginalny Macintosh miał monitor monochromatyczny.

Jak otworzyć plik MAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAC

Inne problemy z plikiem MAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAC:

  • plik MAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik