• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mozilla Address Book Format Mozilla

Co to jest plik MAB?

Format książki adresowej używany przez Thunderbirda i SeaMonkey, a także starsze programy pocztowe Netscape i Mozilla. Zawiera informacje kontaktowe, takie jak nazwy, adresy e-mail i numery telefonów. Służy do zarządzania kontaktami osobistymi i handlowymi.

Oto przykładowe pliki MAB: abook.Mab: osobista książka adresowa.Mab: zebrane adresy impab.Mab: importowana książka adresowa

Pliki MAB można importować w OpenOffice.Org i LibreOffice, wybierając Plik i rarr. Wizards & rarr. Adresuj źródło danych z menu aplikacji, a następnie wybierz plik MAB.

Jak otworzyć plik MAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAB

Inne problemy z plikiem MAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAB:

  • plik MAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik