• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M. Jeżeli chcesz otworzyć plik M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Objective-C Language Source Format Apple

Co to jest plik M?

Plik M jest plikiem implementacji klasy używanym przez programy napisane w celu C. Rozpoczyna się od dyrektywy @implementation i inicjuje zmienne i funkcje, które można odwoływać się do innych plików źródłowych Objective-C. Pliki M mogą także odwoływać się do nagłówków (.H).

Cel-C jest najczęściej używany do wdrażania aplikacji dla systemów operacyjnych Apple Mac OS X i iOS. Interfejs API kakao firmy Apple udostępnia interfejs programowania Objective-C dla systemu Mac OS X, a interfejs iOS API udostępnia interfejs programowania platformy iOS.

Jak otworzyć plik M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M

Inne problemy z plikiem M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M:

  • plik M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik