• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M4E

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M4E. Jeżeli chcesz otworzyć plik M4E, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M4E

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Video Format N/A

Co to jest plik M4E?

Plik M4E to plik wideo, który może odtwarzać różne odtwarzacze wideo, w tym QuickTime Player i Roxio Popcorn. Zawiera film lub klip wideo skompresowany przy użyciu kompresji MPEG-4. Pliki M4E są częściej postrzegane jako pliki .MP4.

Najprawdopodobniej nigdy nie spotkasz się z plikiem M4E, ponieważ jest to niejasne rozszerzenie. Można jednak pobrać plik za pośrednictwem poczty elektronicznej od współpracownika lub pobrać z internetu. Najlepszą opcją gry jest użycie programu QuickTime Player.

Jak otworzyć plik M4E?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M4E jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M4E z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M4E którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M4E

Inne problemy z plikiem M4E

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M4E nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M4E:

  • plik M4E którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M4E z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M4E nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik