• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M3. Jeżeli chcesz otworzyć plik M3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blizzard StarCraft 2 MDX3 Model Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik M3?

Model 3D używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym w sci-fi. Utworzono w formacie MDX3 Blizzarda, który jest następcą formatu pliku .MDX używanego w Warcraftu 3 i formacie .M2 używanym w World of Warcraft. Służy do przechowywania modeli jednostek gier i struktur dla rasy Protoss, Terran i Zerg. Używany także do innych obiektów gry.

Pliki M3 są powszechnie spotykane w plikach .SC2ASSETS przechowywanych w formacie .MPQ Blizzarda.

Jak otworzyć plik M3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M3

Inne problemy z plikiem M3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M3:

  • plik M3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik