• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M2P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M2P. Jeżeli chcesz otworzyć plik M2P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M2P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-2 Stream File Format Moving Picture Experts Group

Co to jest plik M2P?

Format kontenera wideo, który obsługuje kompresję dźwięku i wideo MPEG-2. Podobny do pliku MPEG-1, ale obsługuje również przeplotowe wideo i więcej kanałów audio. Często używany do przesyłania strumieniowego wideo cyfrowego.

Pliki M2P są powszechnie używane do transmisji strumieniowej mediów. Standardowe pliki wideo MPEG-2 zazwyczaj mają rozszerzenie .MPG, podczas gdy standardowe pliki audio MPEG-2 zazwyczaj mają rozszerzenie .MP2.

Jak otworzyć plik M2P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M2P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M2P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M2P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M2P

Inne problemy z plikiem M2P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M2P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M2P:

  • plik M2P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M2P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M2P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik