• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M21

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M21. Jeżeli chcesz otworzyć plik M21, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M21

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-21 Video Format N/A

Co to jest plik M21?

Format plików multimedialnych opracowany przez Grupę Ekspertów Ruchu Fotograficznego (MPEG). Używa formatu "meta-box", który zawiera media czasowe, takie jak dane audio i wideo, a także metadane, które opisują zawartość pliku.

MPEG-21 może również obejmować informacje o ochronie przed kopiowaniem.

Jak otworzyć plik M21?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M21 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M21 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M21 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M21

Inne problemy z plikiem M21

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M21 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M21:

  • plik M21 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M21 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M21 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik