• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M2. Jeżeli chcesz otworzyć plik M2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
World Of Warcraft Model Object File Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik M2?

Model 3D używany przez World of Warcraft, gra online przygodowa dla wielu graczy. Opisuje wierzchołki, twarze, tekstury, materiały i możliwości animacji jednego modelu. Używany do gry, stworzeń i doodad (obiektów dekoracyjnych) w grze.

Pliki M2 zawierają globalną listę tekstur, globalną listę wierzchołków, ustawienia LOD (poziom szczegółowości), globalne jednostki ograniczające, sekwencje globalne, szkielet i efekty wizualne.

Jak otworzyć plik M2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M2

Inne problemy z plikiem M2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M2:

  • plik M2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik