• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LZX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LZX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LZX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LZX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Amiga LZX Archive Format N/A

Co to jest plik LZX?

Format archiwum używany w systemach Amiga w latach dziewięćdziesiątych. Obejmuje metody kompresji stosowane obecnie w plikach .CAB i .CHM firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik LZX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LZX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LZX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LZX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LZX

Inne problemy z plikiem LZX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LZX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LZX:

  • plik LZX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LZX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LZX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik