• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LZM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LZM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LZM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LZM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Slax Module Format Slax

Co to jest plik LZM?

Skompresowany moduł lub plik pakietu, który może zawierać wiele plików. Używany przez Slax, mały i szybki system operacyjny Linux. Często używane dla pakietów instalacyjnych programu.

Moduły LZM można tworzyć, klikając folder prawym przyciskiem myszy i wybierając "Build Slax Module". Pakiety Unix .TGZ mogą być konwertowane do modułów LZM przy użyciu polecenia tgz2lzm. Moduły LZM można wyodrębnić, klikając prawym przyciskiem myszy plik LZM i klikając przycisk "Extract Slax Module".

Te komendy są dostępne tylko w dystrybucji Linuksa Slax (v6).

Jak otworzyć plik LZM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LZM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LZM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LZM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LZM

Inne problemy z plikiem LZM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LZM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LZM:

  • plik LZM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LZM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LZM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik