• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LYT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LYT. Jeżeli chcesz otworzyć plik LYT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LYT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DESQview Format Adminsoft

Co to jest plik LYT?

Układ dokumentu eksportowany przez firmę Adminsoft, bezpłatny system księgowania "podwójnego wjazdu". Służy do zapisywania i wymiany dokumentów finansowych z innymi użytkownikami. Przykłady obejmują faktury sprzedaży klientów, wyciągi z konta, notowania sprzedaży i zlecenia kupna.

Adminsoft udostępnia teraz stronę internetową Document Exchange, w której użytkownicy mogą pobierać różne układy dokumentów.

Rozszerzenie ".Lyt" zostało wprowadzone w programie Adminsoft 4.009 w czerwcu 2011 roku. Łączy dwa poprzednie pliki (.FRX i .FRT) w pojedynczym pliku LYT.

Jak otworzyć plik LYT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LYT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LYT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LYT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LYT

Inne problemy z plikiem LYT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LYT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LYT:

  • plik LYT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LYT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LYT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik