• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LYC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LYC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LYC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LYC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BestIMAGE Compressed Drawing Format Stork Prints

Co to jest plik LYC?

Plik CAD skompresowany utworzony przez oprogramowanie do projektowania tkanin i grawerowania bestIMAGE. Zapewnia wysoce sprężoną wersję projektu bestIMAGE .LYR i może być bez strat lub stratny. Służy do przesyłania wzorów do druku masowego lub grawerowania.

Bocista Drukuje jest również określany jako "spg prints".

Jak otworzyć plik LYC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LYC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LYC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LYC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LYC

Inne problemy z plikiem LYC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LYC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LYC:

  • plik LYC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LYC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LYC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik