• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LY. Jeżeli chcesz otworzyć plik LY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LilyPond Music Score Format GNU

Co to jest plik LY?

Plik wejściowy dla programu LilyPond, program do tworzenia muzycznych nagrań. Zawiera informacje o nagłówku, takie jak tytuł i kompozytor, a następnie jeden lub więcej nut. Każdy wynik zawiera klucz, czas i klucz, a następnie listę notatek i czas trwania notatki.

Pliki LY są zapisywane w formacie tekstowym, który można edytować za pomocą edytora tekstu. Mogą być przetwarzane przez LilyPond i przekształcane w kompozycje do nadruku.

Jak otworzyć plik LY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LY

Inne problemy z plikiem LY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LY:

  • plik LY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik