• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LVP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LVP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LVP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LVP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avaya Voice Player Compressed Voice Audio Avaya

Co to jest plik LVP?

Kompresowany format dźwięku używany przez program Avaya Voice Player do nagrywania głosu. Często używany jako pomocnik przeglądarki WWW do odtwarzania plików Avaya Voice, ale może również włączyć oprogramowanie e-mail do systemu poczty głosowej. Zaprojektowany do współpracy z Intuity Audix Multimedia Messaging System.

Avaya Voice Player był poprzednio Lucent Voice Player, opracowany przez firmę Lucent Technologies.

Jak otworzyć plik LVP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LVP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LVP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LVP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LVP

Inne problemy z plikiem LVP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LVP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LVP:

  • plik LVP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LVP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LVP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik