• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik LTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Letter Format N/A

Co to jest plik LTR?

Plik LTR to plik listowy używany przez różne programy do tworzenia dokumentów, takie jak IBM Lotus Forms. Zawiera wiadomość lub inny rodzaj korespondencji. Pliki LTR są przechowywane w prostym tekście, co oznacza, że ​​mogą być otwierane przez dowolny edytor tekstowy.

Najprawdopodobniej nigdy nie spotkasz pliku LTR, ponieważ większość programów, które utworzyły ten plik, zostało przerwane. Jeśli jednak znajdziesz plik LTR, możesz go otworzyć dowolnym edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik LTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LTR

Inne problemy z plikiem LTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LTR:

  • plik LTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik