• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LTG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LTG. Jeżeli chcesz otworzyć plik LTG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LTG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LaserTank Graphics Format JEK Software

Co to jest plik LTG?

Plik graficzny używany przez program LaserTank, gra logiczna 2D. Zapisuje arkusz zręcznościowy, który może być używany do "skinning" gry o innym wyglądzie. Zawiera obrazy dla zbiornika, obiektów poziomych i animacji sprite.

Niektóre pliki LTG można znaleźć w katalogu instalacyjnym programu LaserTank. Inne można pobrać ze strony internetowej firmy LaserTank.

Możesz zmienić grafikę używaną w programie LaserTank, wybierając Opcje & rarr. Zmień grafikę ... Z menu gry. Wszystkie pliki LTG w katalogu instalacyjnym LaserTank zostaną wykryte i wypełnione na liście.

Jak otworzyć plik LTG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LTG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LTG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LTG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LTG

Inne problemy z plikiem LTG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LTG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LTG:

  • plik LTG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LTG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LTG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik