• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LT2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LT2. Jeżeli chcesz otworzyć plik LT2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LT2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Light Set Format Smith Micro

Co to jest plik LT2?

Zawiera informacje o oświetleniu wykorzystywane przez Poser, program modelowania znaków 3D i animacji. Mogą zawierać światła, takie jak reflektory punktowe i dalekie światła. Pliki Light Set utworzone w Poser 6 i nowszych wersjach mogą zawierać również światła punktowe i lampki obrazowe.

Jak otworzyć plik LT2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LT2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LT2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LT2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LT2

Inne problemy z plikiem LT2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LT2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LT2:

  • plik LT2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LT2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LT2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik