• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LSW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LSW. Jeżeli chcesz otworzyć plik LSW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LSW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RPG Maker Saved Game Format Enterbrain

Co to jest plik LSW?

Plik gry zapisany w RPG_RT, program do testowania gier RPG stworzony przy użyciu programu RPG Maker. Służy do testowania gier w środowisku czasu rzeczywistym. Postęp gry jest zapisywany w pliku LSW.

Jak otworzyć plik LSW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LSW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LSW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LSW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LSW

Inne problemy z plikiem LSW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LSW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LSW:

  • plik LSW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LSW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LSW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik