• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LSPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LSPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik LSPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LSPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Studio LightSwitch Project Microsoft

Co to jest plik LSPROJ?

Projekt programisty utworzony przez oprogramowanie do projektowania oprogramowania Microsoft Visual Studio. Służy do zapisywania projektów LightSwitch, które są wykorzystywane do tworzenia aplikacji biznesowych bez konieczności pisania dużo kodu źródłowego.

Projekty LightSwitch składają się z "podmiotów danych" i "ekranów". Podmioty danych dostarczają model reprezentowania danych i ekranów dostarczają elementów interfejsu użytkownika, w jaki sposób aplikacja wyświetla dane.

Projekty LightSwitch są również tworzone przez Visual Studio LightSwitch 2011. Jednak projekty LightSwitch utworzone przy użyciu programu Visual Studio 2012 nie są wstecznie kompatybilne z programem Visual Studio LightSwitch 2011.

Jak otworzyć plik LSPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LSPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LSPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LSPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LSPROJ

Inne problemy z plikiem LSPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LSPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LSPROJ:

  • plik LSPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LSPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LSPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik