• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LSO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LSO. Jeżeli chcesz otworzyć plik LSO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LSO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Logic Song Format Apple

Co to jest plik LSO?

Song lub inny projekt audio utworzony przy użyciu oprogramowania do produkcji dźwięku firmy Apple Logic. Zawiera ustawienia ścieżek, instrumenty programowe, efekty dźwiękowe, dane MIDI i odniesienia do plików dźwiękowych używanych w projekcie.

Jak otworzyć plik LSO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LSO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LSO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LSO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LSO

Inne problemy z plikiem LSO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LSO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LSO:

  • plik LSO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LSO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LSO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik