• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRV. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Low Resolution Video Format GoPro

Co to jest plik LRV?

Niski plik wideo Rozdzielczość utworzony w formacie wideo MPEG-4. Produkowany przez wiele kamer GoPro, w tym GoPro HERO2 i HERO3, z poprawnymi aktualizacjami oprogramowania wymaganymi starszymi aparatami fotograficznymi. Utworzona równolegle z filmem o wysokiej rozdzielczości (HD).

Pliki LRV są używane podczas edytowania, aby zmniejszyć ilość mocy obliczeniowej potrzebnej do edycji filmu w porównaniu z używaniem pliku HD. Po zmodyfikowaniu filmu plik LRV można zastąpić plikiem HD przed renderowaniem ostatecznego filmu wideo.

Pliki te są również używane do przeglądania aplikacji mobilnych GoPro, do odtwarzania przez Wi-Fi lub jako bufora strumieniowego, gdy smartfon jest używany jako urządzenie sterujące.

Film LRV jest nagrywany w 240p przy 29.97 klatek na sekundę, niezależnie od ustawień aparatu.

Aby odtworzyć plik LRV, po prostu zmień jego nazwę na plik .MP4 i otwórz go, używając dowolnej aplikacji, która może otwierać pliki wideo w formacie .MPEG4.

Jak otworzyć plik LRV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRV

Inne problemy z plikiem LRV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRV:

  • plik LRV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik