• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LREC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LREC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LREC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LREC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Inter-Tel Web Conference Recording Format Inter-Tel

Co to jest plik LREC?

Plik wideo utworzony przez oprogramowanie Inter-Tel Web Conference. Zawiera film wideo do nagrywania i może zawierać dźwięk głosowy. Można także przechwycić dziennik klawiatury, uczestników i okno menedżera dokumentów podczas konferencji.

Pliki LREC można odtwarzać za pomocą programu Inter-Tel Collaboration Player, który jest samodzielną aplikacją dołączoną do pakietu oprogramowania Web Conference. Nagrania można eksportować do plików .AVI za pomocą oprogramowania.

Oprogramowanie Inter-Tel Web Conference działa jako aplikacja w przeglądarce internetowej.

Jak otworzyć plik LREC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LREC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LREC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LREC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LREC

Inne problemy z plikiem LREC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LREC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LREC:

  • plik LREC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LREC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LREC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik