• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik LP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LP7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LP7Signer Digital Signed Format Lex Persona

Co to jest plik LP7?

Cyfrowy format dowodowy używany do uwierzytelniania dokumentów. Obsługuje zarówno standardy podpisów cyfrowych CAdES i XAdES. Opracowany przez firmę Lexa Persona, z siedzibą w Paryżu we Francji.

Pliki LP7 można tworzyć przy użyciu programu LP7Creator, otwieranych i podpisywanych z programem LP7Signer.

Jak otworzyć plik LP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LP7

Inne problemy z plikiem LP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LP7:

  • plik LP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik