• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lightscape 3D Object Format Autodesk

Co to jest plik LP?

Plik projektu stworzony przez firmę Lightscape, program służący do tworzenia oświetlenia w modelach 3D. Składa elementy 3D sceny oraz informacje o radiosi i ray tracing, które pomagają nadać modelowi realistyczny wygląd oświetlenia.

Oprogramowanie Lightscape zostało wycofane.

Jak otworzyć plik LP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LP

Inne problemy z plikiem LP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LP:

  • plik LP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik