• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MasterCook Layout Format ValuSoft

Co to jest plik LOP?

Przechowywanie informacji o układzie dla książki kucharskiej Mastercook. Utworzone po zapisaniu niestandardowego układu książek kucharskich.

Jeśli plik LOP zostanie usunięty, podczas otwierania pliku może pojawić się komunikat o błędzie. Aby uniknąć błędu, usuń powiązane pliki kończące się znakami ".Mks," ".Mlk" i ".Rpt." Nie usuwaj plików ".Mcf" i ".Mrf", ponieważ zawierają one aktualne dane z książki podręcznej.

Jak otworzyć plik LOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOP

Inne problemy z plikiem LOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOP:

  • plik LOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik