• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOL. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lolcode Source Format Adam Lindsay

Co to jest plik LOL?

Plik kodu źródłowego zapisany w LOLCODE, języku programowania inspirowanym obrazami "lolcats". Zawiera kod źródłowy, który używa składni slangów i słów kluczowych, takich jak HAI ("Hi" lub "Hello"), które oznaczają początek programu i KTHXBYE ("OK thanks, bye"), które sygnalizują koniec programu.

LOLCODE jest określany jako ezoteryczny język programowania, ponieważ jego składnia jest uważana za humorystyczną, a jej użyteczność jest ograniczona. Nie jest to solidny język, na przykład C, C ++, Java czy Python. Z tego powodu jest on zwykle używany do pisania prostych wniosków o proof-of-concept i hobbystów. LOLCODE jest popularny wśród społeczności hakerów.

Jak otworzyć plik LOL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOL

Inne problemy z plikiem LOL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOL:

  • plik LOL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik