• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOGONVISTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOGONVISTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOGONVISTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOGONVISTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stardock LogonStudio Windows Vista Logon Screen Format Stardock

Co to jest plik LOGONVISTA?

Ekran logowania niestandardowego, który może być ładowany przez program LogonStudio, program do dostosowywania ekranu logowania Windows. Może być używany do zmiany sposobu wyświetlania ekranu logowania systemu Windows Vista.

Ekrany logowania LogonStudio dla systemu Windows XP korzystają z rozszerzenia .LOGONXP.

Jak otworzyć plik LOGONVISTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOGONVISTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOGONVISTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOGONVISTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOGONVISTA

Inne problemy z plikiem LOGONVISTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOGONVISTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOGONVISTA:

  • plik LOGONVISTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOGONVISTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOGONVISTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik