• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOGIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOGIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOGIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOGIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Logic Pro Music Project Format Apple

Co to jest plik LOGIC?

Projekt dźwiękowy stworzony przez oprogramowanie cyfrowego stacji roboczej Logic Pro (DAW). Przechowuje wiele ścieżek dźwiękowych na osi czasu i może zawierać nagrane dźwięki, importowane dane audio i pętle. Mogą też obejmować przejścia, efekty i inne edycje audio. Nie zawiera rzeczywistych danych audio, ale przechowuje odniesienia do plików audio.

Logic Pro jest używany przez muzyków do produkcji muzyki. Logic Pro obsługuje nagrywanie, edytowanie i mieszanie etapów produkcji audio.

Jak otworzyć plik LOGIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOGIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOGIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOGIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOGIC

Inne problemy z plikiem LOGIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOGIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOGIC:

  • plik LOGIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOGIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOGIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik