• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOG. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Log Format N/A

Co to jest plik LOG?

Plik LOG to dziennik używany przez różne systemy operacyjne i programy. Zazwyczaj zawiera on zwykły dziennik zdarzeń z ich znacznikami czasowymi. Pliki dziennika mogą być tworzone przez system operacyjny, aby śledzić zdarzenia systemowe lub program instalacyjny oprogramowania w celu wyszukania lokalizacji i nazw zainstalowanych plików.

Serwery sieciowe generują także pliki dzienników do śledzenia użytkowników oraz do monitorowania wykorzystania przepustowości. Programy statystyk internetowych pozwalają komputerom WWW analizować pliki dzienników za pomocą generowanych wykresów i wykresów, które przedstawiają dane o ruchu w witrynie w formacie graficznym.

Jak otworzyć plik LOG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOG

Inne problemy z plikiem LOG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOG:

  • plik LOG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku LOG
LOG do PDF