• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LNG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LNG. Jeżeli chcesz otworzyć plik LNG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LNG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Language Definition Format N/A

Co to jest plik LNG?

Ogólny plik językowy używany przez aplikacje do dodawania obsługi języków. Często używane do włączania lokalizacji interfejsu użytkownika. Ogólnie odwoływane przez program i nie otwierane ręcznie przez użytkownika.

Pliki języków tekstowych można otwierać za pomocą dowolnego edytora tekstu. Jednak nie wszystkie pliki LNG używają zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik LNG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LNG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LNG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LNG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LNG

Inne problemy z plikiem LNG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LNG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LNG:

  • plik LNG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LNG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LNG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik