• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LND. Jeżeli chcesz otworzyć plik LND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Landscape Data Upperspace

Co to jest plik LND?

Trójwymiarowy krajobraz stworzony przez 3D Landscape for Everyone, program do projektowania krajobrazu. Mogą zawierać drzewa, rośliny, domy i inne obiekty. Obsługuje również setki różnych tekstur, które można zastosować do obiektów 3D

Jak otworzyć plik LND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LND

Inne problemy z plikiem LND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LND:

  • plik LND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik