• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Landmark Exchange Format Nokia

Co to jest plik LMX?

Plik danych zawierający opisowe informacje o punktach orientacyjnych. Zawiera nazwę, opis, współrzędne, adres i kategorię każdego punktu orientacyjnego. Zapisano w standardowym formacie XML.

Pliki LMX mogą być importowane przez aplikację odwzorowującą dołączoną do telefonów Nokia. Są obsługiwane przez urządzenia typu Nokia Symbian, takie jak telefony komórkowe S60.

Jak otworzyć plik LMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LMX

Inne problemy z plikiem LMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LMX:

  • plik LMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik