• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LMU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LMU. Jeżeli chcesz otworzyć plik LMU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LMU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RPG Maker Map Format Enterbrain

Co to jest plik LMU?

Mapa gra RPG (RPG) utworzona za pomocą funkcji RPG Maker 2000, 2003 lub XP. Zawiera układ mapy, różne typy terenu i obiekty, takie jak drzewa, rośliny i skały. Zazwyczaj oparte na tematach, takich jak las, góra, jaskinia itp.

Jak otworzyć plik LMU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LMU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LMU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LMU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LMU

Inne problemy z plikiem LMU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LMU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LMU:

  • plik LMU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LMU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LMU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik