• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabVIEW Library Backup Format National Instruments

Co to jest plik LLX?

Kopia zapasowa biblioteki LabVIEW VI (.LLB). Wykorzystywane do badań naukowych, pomiarów i kontroli. Utworzone automatycznie przez menedżera bibliotek VI, gdy tworzy się plik LLB.

Rozszerzenie ".Llx" może wymagać zmiany nazwy na ".Lbb", aby otworzyć ją pomyślnie.

Jak otworzyć plik LLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LLX

Inne problemy z plikiem LLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LLX:

  • plik LLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik