• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LJP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LJP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LJP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LJP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lossless JPEG Bitmap Image Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik LJP?

Obraz JPEG używany przez Nero MediaHub, przeglądanie i organizowanie plików multimedialnych będących częścią pakietu Nero Multimedia Suite. Zapisuje obraz .JPG w formacie bezstratnym, co jest rzadkie w przypadku obrazów JPEG, ale mimo to jest obsługiwane przez standard JPEG.

Bezstratny format JPEG nie jest obsługiwany przez wielu widzów.

Jak otworzyć plik LJP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LJP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LJP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LJP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LJP

Inne problemy z plikiem LJP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LJP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LJP:

  • plik LJP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LJP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LJP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik