• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ExtendSim Library Format Logos Bible Software

Co to jest plik LIX?

Plik danych używany przez Libronix Digital Library System (DLS), pakiet oprogramowania do zarządzania książkami cyfrowymi. Zawiera dane do odblokowanej książki. Zapisano z plikiem .LSF, który również musi być obecny, aby książka ładnie załadowała.

Libronix DLS jest używany przez Logos Bible Software do prowadzenia biblioteki książek, takich jak oryginalne teksty w języku greckim lub hebrajskim lub tłumaczenia w języku angielskim, takie jak wersje NIV, KJV i ESV.

Jak otworzyć plik LIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIX

Inne problemy z plikiem LIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIX:

  • plik LIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik