• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIVEREG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIVEREG. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIVEREG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIVEREG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Livereg Antivirus Session Format Symantec

Co to jest plik LIVEREG?

Plik używany przez produkty Symantec do rejestracji produktów firmy Symantec online. Zawiera rejestr sesji rejestracji online. Znajduje się w katalogu użytkownika "Application DataSymantecSharedSessions".

Pliki LIVEREG są plikami ukrytymi, więc musisz je włączyć, aby zobaczyć je w systemie Windows. Mogą przebywać na Twoim komputerze nawet po odinstalowaniu programów Symantec.

Jak otworzyć plik LIVEREG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIVEREG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIVEREG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIVEREG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIVEREG

Inne problemy z plikiem LIVEREG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIVEREG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIVEREG:

  • plik LIVEREG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIVEREG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIVEREG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik