• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Reader EBook Format Microsoft

Co to jest plik LIT?

Wersja elektroniczna książki lub innej publikacji zapisanej w formacie Microsoft LIT. Zawiera informacje dotyczące zarządzania prawami cyfrowymi (DRM), które chroni prawa autorskie, ograniczając systemy do każdej książki.

Pliki LIT używają technologii Microsoft ClearType w celu zwiększenia czytelności.

Jak otworzyć plik LIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIT

Inne problemy z plikiem LIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIT:

  • plik LIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku LIT
LIT do PDFLIT do DOCLIT do EPUBLIT do HTMLZLIT do MOBI