• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIST. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAR Index Format Oracle

Co to jest plik LIST?

Plik metadanych czasami dołączony jako część archiwum Javy (plik .JAR). Zapisano w katalogu / META-INF / w pliku JAR i zawiera indeks informacji o pakietach kodu źródłowego także w pliku JAR. Służy do przyspieszenia procesu ładowania klas Java podczas uruchamiania programów. Często zawiera listę JAR potrzebnych do pobrania przez program Java.

Aby dodać plik INDEX.LIST do archiwum Java, można użyć opcji -i za pomocą polecenia jar.

Jak otworzyć plik LIST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIST

Inne problemy z plikiem LIST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIST:

  • plik LIST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik