• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LILY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LILY. Jeżeli chcesz otworzyć plik LILY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LILY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PCSX2 LilyPad Configuration Format The PCSX2 Team

Co to jest plik LILY?

Plik konfiguracyjny kontrolera używany przez LilyPad, wtyczkę do emulatora PCSX2 PlayStation 2. Zawiera powiązania klawiszy i inne odwzorowania przycisków dla kontrolera gier. Służy do przechowywania dostosowanych ustawień dla różnych rodzajów kontrolerów gier.

Jak otworzyć plik LILY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LILY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LILY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LILY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LILY

Inne problemy z plikiem LILY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LILY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LILY:

  • plik LILY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LILY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LILY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik