• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Literate Haskell Programming Language Source Code Format N/A

Co to jest plik LHS?

Kod źródłowy programu napisanego w języku Haskell, funkcjonalny język programowania, z formatowaniem literackim. Podobny do standardowego skryptu Haskell (plik .HS), ale zawiera komentarz, w którym tylko linie zaczynające się od ">". są uważane za kod programu.

Musi być skompilowany przez kompilator Haskella do uruchomienia.

Jak otworzyć plik LHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LHS

Inne problemy z plikiem LHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LHS:

  • plik LHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik