• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik LGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Logic Format Softronics

Co to jest plik LGI?

Schemat logiczny utworzony za pomocą Logiki Multimedialnej, projektowania logiki i symulacji. Zawiera operatorów i bramy logiczne, które można podłączyć w niestandardowych konfiguracjach. Służy do symulacji zdarzeń i przewidywania prawdopodobieństwa różnych wyników.

Jak otworzyć plik LGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LGI

Inne problemy z plikiem LGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LGI:

  • plik LGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik