• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimpleK Database Format Prosystech

Co to jest plik LGC?

Format bazy danych używany przez SimpleK, system kluczy głównych i program wydawania kluczowych programów. Używane przez ślusarzy, jak również menedżerów ds. Bezpieczeństwa i urządzeń.

SimpleK jest używany do projektowania kluczy głównych, tworzenia cylindrów kluczy i podstawowego przypinania, śledzenia klucza i emisji kluczy kluczowych oraz tworzenia raportów. Więcej informacji można znaleźć na stronie SimpleK.

Jak otworzyć plik LGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LGC

Inne problemy z plikiem LGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LGC:

  • plik LGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik