• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IPRO View Database Format IPRO Tech

Co to jest plik LFP?

Plik używany przez aplikacje sądowe IPRO Tech, które są wykorzystywane do generowania i przeglądania dokumentów prawnych. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera komendy służące do wczytywania obrazów z bazy sądowej. Pomaga w tworzeniu cyfrowych poglądów na zdjęciach w postępowaniu sądowym.

Pliki LFP nie tylko określają, które obrazy mają zostać załadowane, ale także określają sposób wyświetlania obrazów. Obejmują one typ pliku, lokalizację, informacje o granicach i inne dane.

Jak otworzyć plik LFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LFP

Inne problemy z plikiem LFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LFP:

  • plik LFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik