• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LEN Exchange Format N/A

Co to jest plik LEF?

Plik utworzony w formacie LEN Exchange Format (LEN), formacie służącym do wymiany danych o pływaniu (zwanym także formatem "Lenex"). Zawiera informacje o wydarzeniach pływających, które umożliwia prowadzenie dokumentacji i komunikacji między organizatorami wyścigów, klubami pływackimi i stowarzyszeniami. Najczęściej używane do wymiany danych na europejskie konkursy pływackie.

Pliki LEF są zwykle pakowane do plików .LXF, które przechowują dane LEF XML w formacie .ZIP. Format pliku LXF jest zazwyczaj używany do wymiany danych, a nie do formatu LEF z powodu mniejszego rozmiaru pliku.

Jak otworzyć plik LEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LEF

Inne problemy z plikiem LEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LEF:

  • plik LEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik