• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik LDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Villagers Save Game Format LDW Software

Co to jest plik LDW?

Zapisana gra stworzona przez Virtual Villagers, gra, w której gracze zarządzają społecznością mieszkańców wioski. Zapisuje zapisany stan mieszkańców wioski i wsi. Utworzony przy użyciu nazewnictwa IsolaX.Ldw, gdzie "X" jest pojedynczą lub dwucyfrową liczbą.

Virtual Villagers został utworzony przez LDW Software, co oznacza "Last Day of Work".

Jak otworzyć plik LDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LDW

Inne problemy z plikiem LDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LDW:

  • plik LDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik