• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Linux Compile Time Header Format The GNU Project

Co to jest plik LDS?

Skrypt napisany dla ld, narzędzie wiersza polecenia systemu Linux służące do formatowania plików wykonywalnych systemu Linux (zwanych także plikami "object") na podstawie plików wejściowych. Określa listę sekcji pliku wyjściowego i zawiera rozmiar i lokalizację pamięci każdej sekcji. Napisane w języku linker command.

Łączenie jest częścią procesu kompilacji podczas tworzenia plików kodu źródłowego w pliku wykonywalnym wyjściowym. Polecenie ld jest często używane jako ostatnia część procesu kompilacji w celu zbudowania ostatecznego pliku wykonywalnego.

Przykładem skryptu linkera jest vmlinux.Lds, który znajduje się w arch / [typ procesora] / kernel /. Ten plik jest używany jako skrypt linkera podczas kompilacji jądra Linuxa.

Program ld jest częścią Binutils GNU.

Jak otworzyć plik LDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LDS

Inne problemy z plikiem LDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LDS:

  • plik LDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik