• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VolumeViz Multi-resolution Volume Format Visualization Sciences Group

Co to jest plik LDM?

Plik utworzony przez VolumeViz Large Data Management (LDM), program do wizualizacji złożonych zbiorów danych. Zawiera dane wizualizacji o łącznej liczbie miliardów gigabajtów. Służy do przechowywania dużych zestawów danych i wydajnego ich renderowania w czasie rzeczywistym i tworzenia obrazów 3D.

Pliki LDM są używane, gdy cały zestaw danych wizualizacji nie może zostać załadowany do pamięci aktywnej, na przykład w wizualizacji naukowej.

Jak otworzyć plik LDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LDM

Inne problemy z plikiem LDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LDM:

  • plik LDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik