• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lipikar Custom Map Format Lipikar

Co to jest plik LCM?

Plik danych używany do ładowania lub zapisywania niestandardowych czcionek w programie Lipikar, wielojęzycznym narzędziu do tworzenia komputerów stacjonarnych. Zawiera współrzędne matrycy FontMap dla 255 znaków dowolnej czcionki bitmapowej systemu Windows. Ma stały rozmiar pliku 1,82 KB (1872 bajtów).

Jak otworzyć plik LCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LCM

Inne problemy z plikiem LCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LCM:

  • plik LCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik