• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArchiCAD Library Container Format Graphisoft

Co to jest plik LCF?

Zapewnia kompletną hierarchię bibliotek używanych przez ArchiCAD, projekt architektoniczny. Mogą zawierać pojedyncze obiekty, struktury folderów, pliki .PLA i inne pliki LCF.

Wszystkie biblioteki i obiekty biblioteki ładowane do projektu ArchiCAD mogą być zapisywane w pojedynczym pliku LCF przy użyciu menedżera bibliotek ArchiCAD. Pliki zbiorcze biblioteki obciążają dwa, trzy razy szybciej niż poszczególne biblioteki.

Jak otworzyć plik LCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LCF

Inne problemy z plikiem LCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LCF:

  • plik LCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik